Dodany: 2012-12-19 14:57:29

 

LokatyInwestowanie pieniędzy wiąże się z dużym ryzykiem i stratami lub zyskami. Można ograniczyć lub nawet wyeliminować straty, ale wymaga to akceptacji przez nas dużo mniejszych zysków.

 

Takim bezpiecznym rozwiązaniem jest lokata stwierdza księgowy biuro rachunkowe kraków. lokaty to jedna z najbezpieczniejszych metod oszczędzania, często bywa tak, że wcale na nich nie zarabiamy. Skąd ten paradoks? Wynika to z tego, że lokaty są nisko oprocentowane i często mogą mieć realnie ujemną stopę zwrotu przy wysokim poziomie inflacji.

 

Trzeba jeszcze odliczyć podatek od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Po wykonaniu tych operacji może się zdarzyć, że lokata przynosi stratę, optymiście powiedzą, że w kiszeni traciła by więcej zauważa księgowy z biuro rachunkowe kraków. Lokaty i to ile n nich zarobimy zależy od wysokości oprocentowania oraz od kapitalizacji, kapitalizacja to proces dopisywania należnych odsetek. Kapitalizacja plus oprocentowanie tworzą zyski na lokacie, tak to działa wskazuje pracownik biuro rachunkowe kraków.Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty
Nick: