Dodany: 2012-12-19 14:59:20

 

ObligacjeRynek finansowy ma wiele instrumentów. Na każdym z nich możemy zarabiać lub tracić, jest to nierozerwalnie związane z tym co dzieje się na świecie i w gospodarce.

 

Do grona bezpieczniejszych instrumentów, należą obligacje, ich bezpieczeństwo polega na tym, że dają mniejszy zyska, ale i wiążą się z mniejszymi możliwymi stratami to duży plus dla początkujących inwestorów. Rynek obligacji to rynek przeznaczony głównie dla inwestorów instytucjonalnych tłumaczy księgowy biuro rachunkowe kraków. Obligacje to instrumenty o niskim oprocentowaniu, bardzo niskim na poziomie nie większym niż kilka procent, można powiedzieć, że ścigają się z lokatami.

 

Różnica polega na tym, że notowania zmieniają się każdego dnia roboczego wyznaje pracownik biuro rachunkowe kraków. Obligacje skarbu państwa to inaczej emitowane papiery dłużne za które państwo obiecuje oddać nam ustaloną kwotę powiększoną o odsetki ustalone i podane do informacji publicznej, wyznaje szef biuro rachunkowe kraków. Obligacje są jednym z prostszych i mniej zmiennych instrumentów ryku finansowego, tworzą jeden z największych rynków świata rynek długu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obligacje
Nick: