Dodany: 2012-12-19 15:08:37

 

Lokaty strukturyzowaneLokaty kojarzą nam się z małymi stopami zwrotu i niskim ryzykiem. Nieco inaczej jest w przypadku nowego rodzaju lokat wprowadzonego od niedawna, czyli lokat strukturyzowanych wyznaje szef biuro rachunkowe kraków.

 

lokaty strukturyzowane to nic innego jak lokaty o wyższym oprocentowaniu, inwestowanie w nie nie wiąże się z ryzykiem utraty choćby części środków, ale niestety zyski mogą być zerowe, a gotówkę musimy zamrozić np. na okres jednego roku zdradza szef biuro rachunkowe kraków. Takie zamrożenie pozbawia nas alternatywnych zysków i nie gwarantuje nam dochodu, to nie zbyt dobre dla inwestorów przekonuje szef biuro rachunkowe kraków.

 

Cała polityka inwestycyjna lokat strukturyzowanych polega na tym, że kapitał jest inwestowany w sposób bardzo agresywny w np. surowce. Najbardziej popularne instrumenty to złoto, ropa i wiele wiele innych jak surowce zaliczane do miękkich jak kukurydza, soja, ryż, pszenica. Wszystkie te typy wiążą się z dużym ryzykiem i mają małe szanse na realizację swoich założeń, kusza przede wszystkim astronomicznymi zyskami rzędu np. 10 procent i więcej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty strukturyzowane
Nick: