Dodany: 2012-12-19 15:13:01

 

IKE O problemach emerytalnych słyszy się już od dawna, wszędzie jest pełno różnego rodzaju opinii w tym temacie. Jedno jest pewne będzie bardzo źle jesteśmy straszeni z każdej strony poziomem naszych emerytur.

 

Przyszłość a raczej starość nie będą wyglądały zbyt dobrze jeśli nie weźmiemy sprawy w swoje ręce wyznaje szef biuro rachunkowe kraków. Możemy jeszcze uratować naszą emeryturę, istnieją ku temu pewne pozytywne rozwiązania, takie jak IKE lub drugi i trzeci filar. Drugi filar i trzeci to rozwiązania oczywiste, Ike to skrót oznaczający Indywidualne Konto Emerytalne wyjście idealne tłumaczy szef biuro rachunkowe kraków IKE jest mało powszechne a jest najlepszym rozwiązaniem uważa księgowy biuro rachunkowe kraków.

 

Bazuje na tym, że ustaloną kwotę pieniędzy przeznaczamy co miesiąc na IKE w celu ich rozmnożenia to czy to nastąpi po części jest zależne od nas. IKE to konto jakie możemy założyć w prawie każdym banku, możemy decydować w jakie instrumenty i kiedy ma inwestować bank w naszym imieniu lub pozostawić do do wiedzy specjalistów z tego banku.Dodaj nowy komentarz do artykułu IKE
Nick: