Dodany: 2012-12-19 15:15:18

 

Inwestycje alternatywneInwestowanie to nie tylko finanse, tak się tylko potocznie przyjęło. Istnieją inne formy inwestowania i to nie związane z rynkiem finansowym. Są obarczone ryzykiem innego rodzaju,wszystko to mieści się w pojęciu inwestycje alternatywne.

 

To inwestycje we wszystko co nie jest związane z rynkiem finansowym, tłumaczy szef biuro rachunkowe kraków. Powszechnie za inwestycje alternatywne uważa się wina, alkohole wszelakie w tym głównie whisky oraz grunty. Istnieją już nawet fundusze najczęściej zamknięte inwestycji alternatywnych wyznaje szef biuro rachunkowe kraków.

 

Inwestycje alternatywne to coś na miarę osób, które naprawdę wolą długoterminowe inwestycje i nie chcą ponosić ryzyka codziennych notowań sowich instrumentów. W inwestycjach alternatywnych najważniejsze jest to by być na nie gotowym ,musi my dobrze zorientować się w tym rynku. Inwestowanie w ziemię czy alkohol jest bezpieczniejsze, ale wymaga pewnego dużego kapitału, zwrot nie następuje natychmiast trzeba czekać wyznaje szef biuro rachunkowe kraków.Dodaj nowy komentarz do artykułu Inwestycje alternatywne
Nick: