Dodany: 2010-09-17 13:25:54

Kto podlega ubezpieczeniomTen, kto podlega ubezpieczeniom i opłaca składkę ubezpieczeniową, może być pewien, że w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia losowego, od którego jest ubezpieczony, otrzyma odszkodowanie. Dodatkowo każdy, kto podlega ubezpieczeniom, w wypadku spowodowania przez niego kolizji drogowej, może liczyć na to, że koszty naprawy uszkodzonego pojazdu zostaną pokryte z jego ubezpieczenia.

 

Dzięki mechanizmowi ubezpieczeń każdy, kto podlega ubezpieczeniom, jeśli zobowiązuje się do płacenia comiesięcznej składki, jest zabezpieczony od nagłych zdarzeń losowych. Dzięki ubezpieczeniu może czuć się bezpiecznie. Coraz więcej osób decyduje się na dobrowolne ubezpieczenie mieszkania lub wykupienie polisy na życie. Dzięki temu w przypadku nieszczęśliwego wypadku, pożaru lub kradzieży, może być pewien, że otrzyma pieniądze z ubezpieczenia, które stanowią równowartość wycenionych szkód.

 

Dlatego dobrowolne ubezpieczenia zazwyczaj obejmują niespodziewane wypadki, jak pożary, powodzie lub włamania. Natomiast ubezpieczenia obowiązkowe to ubezpieczenie zdrowotne oraz komunikacyjne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto podlega ubezpieczeniom
Nick: