Dodany: 2010-09-17 13:29:57

Ubezpieczenia pakietoweTowarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenia pakietowe głównie przedsiębiorcom prowadzącym własny biznes. Znacznie rzadziej ubezpieczenia pakietowe wykupują osoby indywidualne. Dlatego większość ofert ubezpieczycieli, skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących własny biznes.

 

Ich zróżnicowanie opiera się na zarobkach danej firmy oraz ilości osób, które zatrudnia. Większe koncerny lub holdingi niestety nie są dobrymi odbiorcami pakietów ubezpieczeniowych. Takie przedsiębiorstwo zazwyczaj dysponuje swoim własnym systemem zabezpieczenia przeciwpożarowego a także systemem ochrony antywłamaniowej. Również transport w takich dużych koncernach jest dobrze zorganizowany i odpowiednio zabezpieczony a  zespół informatyków czuwa nad sprawnością sieci komputerowej. Dodatkowo w takich firmach wdrożone są osobne procedury zabezpieczenia jakości towarów i usług.

 

Dlatego ubezpieczenia pakietowe są skierowane do małych i średnich przedsiębiorców, którzy nie są w stanie samodzielnie zapewnić sobie tych wszystkich zabezpieczeń. Dzięki pakietom, obejmie ich kompleksowe ubezpieczenie od wszelkich wypadków, które mogą wydarzyć się w takiej firmie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenia pakietowe
Nick: