Dodany: 2010-09-17 13:44:36

Ubezpieczenia turystycznePolacy coraz częściej spędzają wczasy za granicą. Wykupują ubezpieczenia turystyczne, aby mieć wszystko pod kontrolą. Często w ofercie biur turystycznych niestety ubezpieczenia turystyczne nie są uwzględnione, dlatego amatorzy zagranicznych wojaży coraz częściej samodzielnie ubezpieczają się w różnych towarzystwach i placówkach.

 

Ubezpieczenia turystyczne oprócz ubezpieczenia NNW zawierają również inne pakiety, jak koszty hospitalizacji w przypadku korzystania ze szpitala za granicą. Wybierając się w podróż do kraju europejskiego warto wyrobić sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

Dzięki niej, będziemy uprawnieni do korzystania ze wszystkich świadczeń zdrowotnych w krajach będących członkami Unii Europejskiej. Wakacje spędzone za granicą to nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również odpowiedzialność. Obcy kraj i obcy język często uniemożliwiają nam otrzymanie pomocy w wyjątkowych sytuacjach. Dlatego Polacy wybierający się za granicę coraz częściej wykupują również osobno ubezpieczenie NNW, do tego, które posiada już w sobie pakiet turystyczny. Przezorności nigdy za wiele.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenia turystyczne
Nick: